Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Bölge ve Kooperatif çalışanlarına dijital dönüşüm çalışmalarındaki yenilikler anlatıldı

4 KASIM 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Bağcı ve Dijital Dönüşüm Daire Başkanı Erkan Dilaveroğlu, İzmir Bölge Birliği ve bağlı kooperatifleri ziyaret ederek E-Koop veri işletim sistemi yenilikleri hakkında kurum çalışanlarını bilgilendirdi.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin bilgi ve iletişim altyapısında yeni nesil teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanmak, kooperatif ortaklarına daha etkin ve verimli hizmet vermek ve ortak memnuniyetini sağlamak amacıyla yaptığı çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Tamamlanan çalışmaların ve yeniliklerin kurum çalışanlarına anlatılması, yaşanan aksaklıkların ise tespit edilmesi amacıyla Bölge Birlikleri ve kooperatiflerde bilgilendirme çalışmaları yapılıyor.

Bu kapsamda Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Bağcı, Dijital Dönüşüm Daire Başkanı Erkan Dilaveroğlu, Analitik ve Veri Yönetimi Müdürü Özkan Çelikten, Yazılım Geliştirme Müdürü Adem Şeker, Analiz ve Süreç Geliştirme Müdürü Emine Belen le birlikte İzmir Bölge Birliğine ve bağlı kooperatiflere ziyarette bulundu. Ziyarette İzmir Bölge Müdürü Adnan Yusuf Güney ve Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Akgün’den faaliyetler hakkında bilgi alan Bağcı, Bölge Birliği çalışanlarıyla da görüştü.

Konuyla ilgili düzenlenen bilgilendirme toplantısında Tarım Kredi personelinin, iş ve işlemleri sırasında karşılaştıkları zorluklar ve bunlara bağlı çözüm önerileri dinlendi. Toplantıda, Başkan Dilaveroğlu ve Birim Müdürleri tarafından, sistemsel sorunlar, gerçekleştirilen deneme ve görsel çalışmalar neticesinde personel bilgilendirmeleri yapıldı. Sonuç ve önerilerin değerlendirildiği toplantıda ayrıca otomasyon sistemi bünyesinde raporlama sistemlerinin daha kısa sürede yanıt vermesi, direk sonuca ulaşımın sağlanması adına gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan yenilikler anlatıldı.

Tarımda teknoloji kullanımının sürdürülebilir büyüme için önemine değinen Dr. Ahmet Bağcı, dijital dönüşümün Tarım Kredide sürekli olarak devam edeceğini söyledi. Bağcı, “Yeniliklerin ve günümüz teknolojisine her daim ayak uyduracak bir alt yapıya sahip olma gayreti içindeyiz” diye konuştu.