Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Tarım Kredi ortağının yanında

19 MAYIS 2021

Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Müdürü Adnan Yusuf Güney, Bölge Birliğine bağlı Bafa Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Galip Bölükbaş’a ait samanlıkta çıkan yangın nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Galip Bölükbaş’ın işletmesini İzmir Bölge Müdürü Adnan Yusuf Güney, Bölge Müdür Yardımcıları Hasan Akgün ve Mustafa Önol, Tarım Kredi Yem A.Ş. Denizli Fabrika Müdürü Mesut Pınar ve beslenme elemanları ile kooperatif yetkilileri ziyaret etti.

Ziyarette ortağa bir nebze destek vermek adına Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın talimatları doğrultusunda Tarım Kredi Kooperatifleri şirketi Tarım Kredi Yem A.Ş tarafından besi yemi ve Bıyıklı Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Yusuf Gök tarafından gönderilen bir kamyon saman teslim edildi.

Ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getiren Bafa Yönetim Kurulu Başkanı Galip Bölükbaş, Tarım Kredi Kooperatifleri ailesinin bir mensubu olmaktan gurur duyduğunu ve olay günü kendilerini arayan Genel Müdür ve diğer yöneticilere müteşekkir olduğunu ifade etti.